0694245555  Rr. Ibrahim Rugova nr. 5,Sky Tower 13/3, Tiranë, Shqipëri

HomeLajmeLajmeHapësira më e re virtuale/ BRANDI QË NA BASHKON – rrenjetemia.al !

Hapësira më e re virtuale/ BRANDI QË NA BASHKON – rrenjetemia.al !

Hapësira më e re virtuale/ BRANDI QË NA BASHKON – rrenjetemia.al !

[vc_row][vc_column][vc_column_text]“Dhoma e Biznesit te Diasporës” me mbështetjen e “Ministrisë së Kulturës së Republikës së Shqipërisë”, ju njeh me hapësirën më të re virtuale www.rrenjetemia.al dedikuar promovimit të krijimtarisë tradicionale shqiptare.
Artizanët, të apasionuarit pas krijimtarisë artizanale, sipërmarrësit, tregtuesit dhe koleksionistët e veprave artizanale në vend dhe në diasporë, duke krijuar profilin e tyre në këtë mjedis bashkëkohor prezantimi, bëhen pjesë e panairit virtual në shërbim të promovimit të krijimtarisë së tyre tradicionale.

Grafistët janë të mirëpritur të kontribuojnë në krijimin e markës “Rrënjët e mia” – brandit që na bashkon.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_video u_video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=hPsWhCY70fQ” yt_autoplay=”” yt_sugg_video=”” yt_mute_control=”” yt_modest_branding=”” yt_privacy_mode=”” play_size=”75″ enable_sub_bar=””][/vc_column][/vc_row]